RAIDERS OF APOCALIPSE

FORUM SOJUSZU [R.O.A]


#1 2009-01-07 15:05:58

SEBFNIE

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 14
Punktów :   

KIm jestem???

No że jesteśmy sojusznikami chciałbym wprowadzić do naszego sojuszu spokój i zrozumienie, którego często nie można uzyskać gdzie indziej!!

Nazywam się Sebastian mam 18 lat i gram w ogame od 3 lat (przerwy). mieszkam w Oławie ( pod Wrocławiem) i uczę się w technikum informatycznym
!! obecnie kończę 2 klasę!! hmm co tu jeszcze dodać. Mam piękną dziewczynę, która stara się zrozumieć mnie ze wszystkich sił Ja ją też ! Ostatnio mieliśmy wiele kłótni i braku tego najważniejszego zrozumienia ale nadrabiamy. Tak jak mówiłem o moim kierunku to zamierzam zostać programistą komputerowym i mam nadzieje ze mi się uda. Przynajmniej się staram ! Mieszkam z wieloma młodymi ludźmi i mam już tego dosyć !! ale już niedługo wyprowadzka!! i będzie lepiej
dziękuje za przeczytanie i mam nadzieje ze ktoś się do tego dołączy!!
pozdro Sebfnie

Offline

 

#2 2009-01-08 10:27:56

Ultar

Moderator

739606
Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 8
Punktów :   

Re: KIm jestem???

Z tym programistą to Ci współczuję. Cholernie to nudne. Ale jeśli masz do tego smykałekę i Cię to interesuje to spoko...
Co do kobiet - to przecież wszystkie są piękne - tylko czasem wina brak... (albo za mało)
Co do kłótni - jakbyście się nie kłócili, nie wiedzielibyście że żyjecie....
Powodzenia Wam życzę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lightteam.pun.pl www.aniolypiekla.pun.pl www.nevadatan.pun.pl www.otherkin.pun.pl www.minebox.pun.pl