RAIDERS OF APOCALIPSE

FORUM SOJUSZU [R.O.A]


#1 2009-01-05 18:49:26

SEBFNIE

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 14
Punktów :   

RADA Sojuszu

Proponuję wybrać wszechmogącą Rade sojuszu oczywiście są 4 stanowiska ( jedno już zajęte przez założyciela )
czyli zostały 2

-]ADMIRAŁ
-Dyplomata

Proszę zgłaszać kandydaturę i oczywiście coś w stylu listu motywacyjnego!

Offline

 

#2 2009-01-05 20:03:57

SEBFNIE

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 14
Punktów :   

Re: RADA Sojuszu

TO ja startuje na admirała floty????MAM doświadczenie z uni 44, 33, 55!!! wiem ze to dziwnie brzmi ale  grałem na tych uni Nick SEBO ZIOM( gówniarz byłem)

Offline

 

#3 2009-01-08 12:41:13

Ultar

Moderator

739606
Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 8
Punktów :   

Re: RADA Sojuszu

A może chcecie coś takiego:   

KAPITUA GENERALNA (Rada):

Wielki Mistrz
Głównodowodzący Sojuszu. Zajmuje się makroskopowo WSZYSTKIMI problemami dotyczącymi sojuszu, jego działalnością, ostatecznie do niego należy zatwierdzenie lub odrzucenie wszystkich wniosków i pomysłów pozostałych Członków Sojuszu, może podejmować decyzje jednoosobowo i nikt nie ma prawa podważać jego decyzji ponieważ są ostateczne (odwołać je może tylko on sam).
Odpowiada również za część forum sojuszu związaną z działalnością RADY SOJUSZU (moderator)


Wielki Komtur
Zastępca Wielkiego Mistrza - nominowany osobiście przez Wielkiego Mistrza.
Kieruje poczynaniami całego sojuszu, prowadzi sprawy organizacyjne - jest prawą ręką Wielkiego Mistrza. Pełni obowiązki Głównodowodzącego pod nieobecność swojego przełozonego.
Odpowiada również za część forum sojuszu związaną z działalnością RADY SOJUSZU (moderator)


Wielki Marszałek
Głównodowodzący Sił Zbrojnych na czas Wojny. W zakresie jego obowiązków znajduje się organizacja poczynań Członków Sojuszu podczas wystąpień zbrojnych. Koordynuje również wszystkie poczynania dotyczące flot, obrony i siły militarnej całego sojuszu w czasach pokoju.
Odpowiada również za część forum sojuszu związaną z SIŁAMI ZBROJNYMI, np. RW, FLOTY, itd. (moderator)


Wielki Szpitalnik
Zajmuje się wynajdywaniem problemów do rozwiązania, rozpatrywaniem wniosków dotyczących pomocy dla członków sojuszu (np. przy "odbudowie" po zaliczonym złomie), po podjęciu decyzji o pomocy przy przyspieszonym rozwoju danego gracza. Do jego obowiązków należy także organizacja pomocy (w różnej formie) dla Członków Sojuszu często padających ofiarą Złomiarzy i Farmerów spoza Sojuszu. W ramach zakresu swojej działalności odpowiedzialny jest za rekrutację nowych członków Sojuszu.
Odpowiada również za część forum sojuszu związaną z farmami, pomocą dla Członków Sojuszu, rekrutacją, itd... (moderator)


Wielki Szatny
Zajmuje się administrowaniem całym forum Sojuszu, zarządzaniem informacjami oraz kontami na nim się znajdującymi.
Pełni ponadto rolę wsparcia dla Wielkiego Marszałka w przypadku wojny oraz zbiera dane wywiadowcze, sporządza plany ataków, itd.


Wielki Skarbnik
Zajmuje się sprawami czysto handlowymi, czyli organizacją wymiany surowców, kont, itp. nie tylko pomiędzy Członkami Sojuszu, ale również z graczami spoza sojuszu. Zbiera wszystkie informacje i prowadzi bazę danych zawierającą zapotrzebowanie na tego typu sprawy.
Odpowiada również za część forum sojuszu związaną z HANDLEM oraz tematami jemu podległymi(moderator)


Wielki Szafarz
Do zakresu obowiązków tej osoby należy cała tematyka związana z dyplomacją Sojuszu, wliczając w to prowadzenie rozmów nt. ewentualnych fuzji, paktów, unii (w porozumieniu z Wielkim Mistrzem), wojen, rozejmów (w porozumieniu z Wielkim Marszałkiem). Odpowiada również za część forum sojuszu związaną z dypomacją (moderator).

Mincerz
Stanowisko dla którego zakres obowiązków jest sprawą do uregulowania.

- - - - - - - - - - - - - -

CZŁONKOWIE:


Komtur Krajowy : Top99 do Top1
Mistrz prowincji : Top249 do Top100

Komtur : Top499 do Top 250
Brat Rycerz : Top749 do Top 500
Rycerz : Top999 do Top 750

Brat : Top1499 do Top1000
Pólbrat : Top1999 do Top1500
Brat służebny / Siostra służebna : Top2999 do Top2000

Rzemieślnik : Top3999 do Top3000
Knecht : Top 4999 do Top4000
Chłop : Poniżej Top5000

Niewolnik : okres próbny (1 tydzień w sojuszu)

PROPONUJĘ RÓWNIEŻ ZORGANIZOWAĆ WOLNE WYBORY NA WOLNE STANOWISKA.
Dzięki temu może coś się zacznie dziać.

Jest to hierarchia opracowana przeze mnie na podstawie schematu organizacyjnego Zakonu Najświętszej Maryi Panny (powszechnie znanym jako Krzyżacy) na potrzeba jednego z moich byłych sojuszy.
Link do stronki z której czerpałem dane :
http://www.zakonkrzyzacki.x.wp.pl/organizacja.htm
Każde stanowisko w Radzie miało do tego opracowany swój zakres obowiązków.

Oczywiście to tylko przykład. Nawet nie propozycja. Ale ludziom się podobało.
I myślę, że dość oryginalnie to wygląda.
A tak na marginesie, sojusz nosił nazwę:
Followers Of The Apokalypse....

Offline

 

#4 2009-01-13 14:09:23

SEBFNIE

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 14
Punktów :   

Re: RADA Sojuszu

Komtur Krajowy :powyżej 50k ptk
Mistrz prowincji : 15k ptk do 30k ptk
Komtur : 10k pyk do 15k ptk
Brat Rycerz : 7k ptk do 10k ptk
Rycerz : 5k ptk do 7k ptk
Brat : 4k ptk do 5k ptk
Pólbrat : 3k ptkdo 4k ptk
Brat służebny / Siostra służebna : 2k ptk do 3k ptk
Rzemieślnik : 1,5k ptk do 2k ptk
Knecht : Top 1k ptk do 1,5k ptk
Chłop : Poniżej 1k ptk
( z możliwością zmiany!!)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.priv-m2.pun.pl www.xenoria.pun.pl www.nbamanager.pun.pl www.badboy.pun.pl www.pracawniemczech.pun.pl